12 mar

Prehľad udalostí ovplyvnených epidémiou COVID-19

Na tejto stránke nájdete prehľad všetkých udalostí v predaji na listocheck.sk a listocheck.cz, ktoré sú ovplyvnené epidémiou koronavírusu COVID-19. Stránku priebežne akutalizujeme. Zároveň by sme našich zákazníkov radi upozornili, že vstupenky na preložené koncerty zostávajú naďalej v platnosti. V prípade zrušenia alebo preloženia podujatia (ak je už známy náhradný termín) budeme všetkých zákazníkov informovať emailom.

10 mar

Zmena termínu konania konferencie Office roka

Organizátor konferencie Office roka, spoločnosť CBRE s.r.o., sa rozhodla presunúť termín konferencie z 23.3.2020 na 28.5.2020 z dôvodu šírenia ochorenia COVID-19. Miesto konferencie ostáva nezmenené – Mlynica, Bratislava.

09 dec

Lístky na bratislavský koncert The Neighbourhood opäť v predaji!

Dobrá správa pre všetkých fanúšikov The Neighbourhood, ktorí chceli ísť na bratislavský koncert, no už sa im nepodarilo zakúpiť lístky! Kapela síce presúva turné na jeseň, no pre veľký záujem mení miesto konania podujatia v Bratislave. Nový dátum koncertu je pondelok 23. november 2020. Lístky na koncert sú už v predaji exkluzívne cez sieť Lístocheck.

09 júl

Zrušený koncert Good Charlotte (13. august 2019)

Bratislavský koncert kapely Good Charlotte, ktorý sa mal uskutočniť 13. augusta 2019 v Refinery Gallery, je zrušený. V tomto článku sa dozviete viac informácií ohľadom refundácie zákazníkov.