11 máj

Majitelia hudobných klubov na Slovensku zakladajú asociáciu. Ponúkajú konkrétne riešenia

Majitelia sedemnástich slovenských hudobných klubov sa stretli vo štvrtok 7. mája v Novom Meste nad Váhom, kde v klube Blue Note riešili súčasnú situáciu, ktorá paralyzovala ich krehkú životaschopnosť, hľadali možnosti zachovania svojej existencie a zároveň iniciovali vznik Asociácie Hudobných Klubov Slovenska. Zatiaľ ide o pracovný názov, ktorý doladia s tým, že momentálne hľadajú právnu formu, pod ktorou bude asociácia existovať. Pod spoločným združením chcú na úvod začať komunikáciu s tromi partnermi, a to s Ministerstvom Kultúry, Fondom na podporu umenia a SOZA.

11 mar

Štatút súťaže "Súťaž o 2 vstupenky Lístocheck"

Štatút súťaže "Súťaž o 2 vstupenky Lístocheck" upravuje podmienky účasti na Súťaži "Súťaž o 2 vstupenky Lístocheck" (ďalej len Súťaž), spôsob a postup pri vykonávaní činností potrebných na jej realizáciu a vymedzuje podrobnosti o právach a povinnostiach účastníkov.

21 aug

Časový plán pre koncert Die Antwoord

Časový plán na koncert Die Antwoord je nasledovný:

03 júl

Parkway Drive se v únoru 2019 vrátí do Prahy

"Parkway Drive rozsekali Aerodrome festival bombastickou show plnou plamenů a perfektně vyladěných světel. Předvedli rotující bicí, vysokozdvižné plošiny a samozřejmě precizní výkon všech zúčastněných." nešetří chválou časopis Fakker na adresu Parkway Drive, kteří byli hlavní hvězdou Mall TV stage prvního festivalového dne. A nadšené reakce mnohatisícového davu pod pódiem jeho slova potvrzují.

21 jún

Máme pre vás darček

Predstavujeme vám exkluzívne darčekové balenie pre vstupenky Lístocheck. Krabičku špeciálne pre nás vyrobili vo Veľkej Británii, potlač sme realizovali na Slovensku a každú objednanú vstupenku do nej ručne zabalíme.