11 mar

Štatút súťaže "Súťaž o 2 vstupenky Lístocheck"

Štatút súťaže "Súťaž o 2 vstupenky Lístocheck" upravuje podmienky účasti na Súťaži "Súťaž o 2 vstupenky Lístocheck" (ďalej len Súťaž), spôsob a postup pri vykonávaní činností potrebných na jej realizáciu a vymedzuje podrobnosti o právach a povinnostiach účastníkov.

21 aug

Časový plán pre koncert Die Antwoord

Časový plán na koncert Die Antwoord je nasledovný:

03 júl

Parkway Drive se v únoru 2019 vrátí do Prahy

"Parkway Drive rozsekali Aerodrome festival bombastickou show plnou plamenů a perfektně vyladěných světel. Předvedli rotující bicí, vysokozdvižné plošiny a samozřejmě precizní výkon všech zúčastněných." nešetří chválou časopis Fakker na adresu Parkway Drive, kteří byli hlavní hvězdou Mall TV stage prvního festivalového dne. A nadšené reakce mnohatisícového davu pod pódiem jeho slova potvrzují.

21 jún

Máme pre vás darček

Predstavujeme vám exkluzívne darčekové balenie pre vstupenky Lístocheck. Krabičku špeciálne pre nás vyrobili vo Veľkej Británii, potlač sme realizovali na Slovensku a každú objednanú vstupenku do nej ručne zabalíme.

14 jún

Nehanbite sa za svoje pravé meno

Veľmi si vážime, že nakupujete vstupenky cez Lístocheck. Náš systém tvoríme s láskou, aby vám ponúkal najlepšie služby na trhu so vstupenkami. Od začiatku prinášame iba také vstupenky, ktoré sú viazané na meno konkrétneho návštevníka. Sme presvedčení, že mať na lístku skutočné meno, prináša viaceré výhody.