Nehanbite sa za svoje pravé meno

14. júna 2018

Veľmi si vážime, že nakupujete vstupenky cez Lístocheck. Náš systém tvoríme s láskou, aby vám ponúkal najlepšie služby na trhu so vstupenkami. Od začiatku prinášame iba také vstupenky, ktoré sú viazané na meno konkrétneho návštevníka. Sme presvedčení, že mať na lístku skutočné meno, prináša viaceré výhody.

Uvedením svojho pravého mena sa chránite pred krádežou vstupenky. Ak pri kúpe svojho eTiketu alebo FanTiketu uvediete svoje skutočné meno, už oň nikdy neprídete. Pri krádeži alebo strate FanTiketu sa nám stačí ozvať a my vám pošleme nové vstupenky. Stratené alebo odcudzené lístky budú neplatné. Ak niekde zapatrošíte svoje eTikety, môžete si ich sami ľahko stiahnuť na listocheck.sk. A máte po starostiach.

Uvádzaním svojho skutočného mena zároveň bojujete proti priekupníkom a ilegálnym obchodníkom (napr.Viagogo), ktorí zarábajú na vašej dôverčivosti. Nedovoľte, aby špekulanti okrádali vás a vašu obľúbenú kapelu či umelca. Lístocheck je vždy jediným a exkluzívnym predajcom na podujatia, ktoré má v ponuke. Nikde inde sa tieto vstupenky kúpiť nedajú a platné sú vždy iba s uvedeným menom skutočného majiteľa. Ak vám ktosi ponúkne na predaj vstupenku s logom Lístocheck, majte sa na pozore. Preverte si na listocheck.sk alebo listocheck.cz, či sa vstupenka nedá kúpiť oficiálne omnoho lacnejšie. Ak ste už vstupenku kúpili neoficiálnym spôsobom, nehanbite sa a dajte nám vedieť. Vyriešime situáciu tak, aby ste sa na koncert naozaj dostali.

Tretím a veľmi dôležitým dôvodom, prečo písať skutočné meno na každý eTiket alebo FanTiket, je bezpečnosť. Každý organizátor nesie zodpovednosť za vaše bezpečie a komfort na podujatí. My v Lístocheck si uvedomujeme, že na koncerty sa chodíte zabávať. Preto nám záleží na tom, aby vás bezpečnostné opatrenia obťažovali čo najmenej. Napísať pravé meno na vstupenku je to najmenej, čo pre svoju bezpečnosť môžete spraviť.

Projektom Lístocheck sme revolučne zmenili spôsob, akým kupujete vstupenky. Bez mena je vstupenka neplatná. Vieme, že život prináša rôzne situácie. Preto si môžete na každej vstupenke kúpenej cez listocheck.sk zmeniť meno. Iba vy sami a priamo v systéme. Prvá zmena je bezplatná. Ak nemáte vytvorené konto alebo si neviete rady, ozvite sa nám. Radi pomôžeme.

Ďakujeme a prajeme veľa zábavy s Lístocheck